نظام نهایت رأفت را درقبال اصحاب فتنه به خرج داد/ سیاه‌نمایی؛ هدف هجمه‌ها به آیت‌الله جنتی

آیت‌الله ممدوحی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین المللی تسنیم :

 ممدوحی

خبرگزاری تسنیم: عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مسئله اصحاب فتنه مانند دو دوتا، چهارتا برای همه مشخص است، گفت: نظام جمهوری اسلامی نهایت رحمت و ارفاق را برای آنها مبذول داشته است.

آیت‌الله‌ حسن ممدوحی عضو مجلس خبرگان رهبری و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، در خصوص هجمه رسانه‌های زنجیره‌ای به شورای نگهبان و آیت‌الله جنتی گفت: انصافاً آقای جنتی هرچه می‌گوید درست است.

وی با اشاره به اظهارات آیت‌الله جنتی در خصوص مشخص بودن تکلیف سران فتنه و هجمه‌های فراوان علیه این سخنان، اظهار داشت: ما با هجمه‌ها کاری نداریم؛ ما به اصحاب فتنه خیلی ارفاق کردیم که آنها را در خانه‌ای نگه داشتیم تا جانشان را حفظ کنیم و دیگران به آنها تعرض نکنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مسئله اصحاب فتنه مانند دو دوتا، چهارتا برای همه مشخص است، تصریح کرد: برخی از مطرح کردن دوباره این مسئله قصد سوءاستفاده دارند و ما باید حواسمان جمع باشد.

آیت‌الله‌ ممدوحی افزود: هرکس از اصحاب فتنه پرسید می‌گوییم حساب آنها مانند جواب دو دوتا، چهارتا مشخص است و نظام جمهوری اسلامی نهایت رحمت و ارفاق را برای آنها مبذول داشته که تا الآن آنها را حفظ کرده است، و الّا مسئله غیر این بود.

وی خاطرنشان کرد: مردم باید بدانند هرکسی دوباره مسئله اصحاب فتنه را مطرح می‌کند، به‌دنبال سیاه‌نمایی و ایجاد اختلاف بین مردم است.

  • يكشنبه ۱۱ آبان ۹۳
Designed By Erfan Powered by Bayan