فاجعه ای در راه است ...

افسران - فاجعه ای در راه است ...

جناب رییس جمهور فرموده باشند که امام حسن به ما یاد دادند که باید ... ( سه نقطه )

عمیقا متاسفم برای رییس جمهور مملکت که اینقدر از درک واقعیت ها و وقایع تاریخی عاجز هست و برای
توجیه فضاحت های دوساله ی خودش دست به تحریف و توجیه و ... میزنه !

پ.ن 1: حضرت آقا:من به شما عرض کنم که...

امروز دشمن قادر نیست. امروز به برکت ملتِ هوشیاری مثل ملت ایران، به برکت افکار برانگیخته‌ای مثل افکار ملت ایران، به برکت انقلاب بزرگی مثل انقلاب اسلامی ایران، نه امریکا و نه بزرگتر از امریکا - اگر در قدرتهای مادّی باشد - قادر نیستند حادثه‌ای مثل حادثه صلح امام حسن را بر دنیای اسلام تحمیل کنند. این‌جا اگر دشمن زیاد فشار بیاورد، حادثه کربلا اتّفاق خواهد افتاد. ۱۳۷۹/۰۲/۰۱


پ.ن2 : امام خمینی: هستند اشخاصی که می‌گویند که بیایید صلح بکنیم، بیایید یک سازشی بکنیم. ما از تاریخ باید این امور را یاد بگیریم./ قصه امام حسن و قضیه صلح، این هم صلح تحمیلی بود؛ برای اینکه امام حسن، دوستان خودش، یعنی آن اشخاص خائنی که دور او جمع شده بودند، او را جوری کردند که نتوانست خلافش بکند، صلح کرد؛ صلح تحمیلی بود. این صلحی هم که حالا به ما می‌خواهند بگویند، این است.
صحیفه امام - جلد ۲۰ - صفحه ۱۱۸پ.ن3: امام خمینی: آن صلح تحمیلی که در عصر امام حسن واقع شد، آن حکمیت تحمیلی که در زمان امیرالمؤمنین واقع شد و هر دویش به دست اشخاص حیله‌گر درست شد، این ما را هدایت می‌کند به اینکه نه زیر بار صلح تحمیلی برویم و نه زیر بار حکمیت تحمیلی.
صحیفه امام - جلد ۲۰ - صفحه ۱۱۹

  • شنبه ۱۳ تیر ۹۴
Designed By Erfan Powered by Bayan