تلاش گسترده جنبش های دانشجویی برای برگزاری مراسم روز دانشجو؛ دعوت از خاتمی برای حضور در دانشگاه تهران/ رئیس جریان اصلاحات: نوه امام را دعوت کنید

دعوت از خاتمی برای حضور در دانشگاه تهران/ رئیس جریان اصلاحات: نوه امام را دعوت کنید

همزمان با نزدیک شدن روز 16 آذر در دانشگاه‌ها، انجمن اصلاح‌طلب دانشگاه تهران که تا کنون چندین با تا مرز منحل شدن هم پیش رفته است و سابقه برپایی تحصن‌ها و اغتشاشات زیادی را در پرونده خود دارد، برای روز دانشجو از محمد خاتمی به عنوان یکی از سران فتنه دعوت کرده است تا در این دانشگاه سخنرانی کند....

همیشه روز دانشجو در دانشگاه‌های کشور محلی برای زنده نگه داشتن یاد دانشجویانی بوده است که نخواستند دانشگاه عرصه جولان افرادی شود که دلبستگی به کشور نداشته و مزدورانی برای کشور بودند.

در این میان شخصیت‌های زیادی سعی می‌کنند تا با رساندن خودبه دانشگاه‌ها در این روز خود را پیرو و طرفدار جنبش های دانشجویی بدانند.

در این راستا همزمان با نزدیک شدن روز 16 آذر در دانشگاه‌ها، انجمن اصلاح‌طلب دانشگاه تهران که تا کنون چندین با تا مرز منحل شدن هم پیش رفته است و سابقه برپایی تحصن‌ها و اغتشاشات زیادی را در پرونده خود دارد، برای روز دانشجو از محمد خاتمی به عنوان یکی از سران فتنه دعوت کرده است تا در این دانشگاه سخنرانی کند.

این در حالی است که خاتمی به خاطر عدم توبه از فعالیت‌ها و خط دهی در فتنه 88 هنوز نتوانسته است نظر بزرگان نظام را نسبت به خود برا بازگشت به آغوش سیاست جلب کند.

گفته می شود خاتمی در پاسخ به این درخواست این انجمن افراطی گفته است که برای حضور در جلساتی در دانشگاه‌ها معذوریت داشته و بهتر است از سید حسن خمینی، نوه امام برای حضور در این جلسه دعوت شود.

گفته می شود از طرف اصولگرایان نیز سعید جلیلی قرار است در این روز به دانشگاه تهران رفته و سخنرانی کند؛ این در حالی است که سایر مدعوین هنوز پاسخی به درخواست‌ها برای حضور در این جلسه نداده‌اند.

  • شنبه ۱۵ آذر ۹۳
Designed By Erfan Powered by Bayan