کار سخت وزیر علوم برای بهبود شرایط مراکز علمی کشور؛ تریبون‌هایی برای مخالفین نظام در دانشگاه‌ها/ آیا فرهادی به شعارهای خود پایبند می ماند؟

تریبون‌هایی برای مخالفین نظام در دانشگاه‌ها/ آیا فرهادی به شعارهای خود پایبند می ماند؟

یکی از کانون‌های به اصطلاح پژوهشی در دانشگاه علم و صنعت که مرکز فعالیت‌های تند اصلاح طلبی و برخی از گردهمایی ها در این دانشگاه است با دعوت از یک دانشجوی مسئله دار دکتری در یکی از نشست های دانشجویی خود تریبونی برای اظهارات ضد نظام این دانشجو فراهم کرده است...

به دنبال حضور برخی از اساتید افراطی در دانشگاه‌ها، برخی از انجمن‌های افراطی دانشگاه‌ها هم فعال شده و فعالیت‌های افراطی و ضد نظام خود را آغاز کرده اند.

در این راستا یکی از کانون‌های به اصطلاح پژوهشی در دانشگاه علم و صنعت که مرکز فعالیت‌های تند اصلاح طلبی و برخی از گردهمایی ها در این دانشگاه است با دعوت از یک دانشجوی مسئله دار دکتری در یکی از نشست های دانشجویی خود تریبونی برای اظهارات ضد نظام این دانشجو فراهم کردند.

این دانشجوی افراطی در اظهارات عجیب و تندعلیه نظام در خصوص مهاجرت دانشجویان به خارج از کشور گفت: من به دلایل شخصی مهاجرت نکردم وگرنه نه دین برایم مهم است و نه نظام !

وی با تشویق دانشجویان به اعتراضات و جنبش های دانشجویی ضمن ترغیب دانشجویان برای خروج از کشور اظهار کرده است: علت همه مشکلات کشور ما نبودن جنبش های مردمی است.

به نظر می رسد برخی از دانشجویان در نبود نظارت بر روی دانشگاه ها و غیاب یک وزیر برای این وزارت خانه در ماه های گذشته، دانشگاه را محلی برای رواج تفکرات غربی خود دیده و تریبون لازم را برای هم فکران خود آماده می کنند.

حالا محمد فرهادی با رای اعتماد مجلس شورای اسلامی به وزارت علوم و بالاترین نهاد علمی کشور دست یافته و انتظار می رود تا در اولین اقدام، بلبشوی به وجود آمده در دانشگاه ها در طول ماه های اخیر را با توجه به شعارهایی که در مجلس ارائه کرد، اصلاح کند.

  • دوشنبه ۱۰ آذر ۹۳
Designed By Erfan Powered by Bayan